Országos utánpótlás bajnokság döntő (Lányok BKV, Fiúk Szentgotthárdi pálya)

Országos szenior bajnokság döntő (Fradi pálya)

|egyéni| M Á R T O N F E R E N C - 566 fa - 2012.11.24. | S T R É E R T A M Á S - 606 fa - 2012.12.08. | S Á F Á R Z O L T Á N - 606 fa - 2013.04.21. | S T R É E R T A M Á S - 618 fa - 2013.06.02. | S Á F Á R Z O L T Á N - 624 fa - 2015.03.14. | B O T H Á Z Y P É T E R - 641 fa - 2016.05.07. | B A K S A I M R E - 642 fa - 2017.03.26. | C S I N Y I G Á B O R - 646 fa - 2018.02.04. | S Á F Á R Z O L T Á N - 656 fa - 2018.09.09). | S Á F Á R Z O L T Á N - 659 fa - 2018.09.23). | egyéni|

pályacsúcs 120 dobás - Csapat

| csapat - BÁTONYTERENYEI TEKE KLUB 3504 fa 2017.10.01. | - Nagy Imre 574, JUHÁSZ BENCE 611, HORVÁTH JÁNOS 570, KECSKÉS JÁNOS 542, SÁFÁR ZOLTÁN 613, MÁRTON FERENC 594 | csapat - BTK 3504 fa 2017.10.01. |

ÚJABB FONTOS PONTOK IDEGENBŐL !!!
NB I. Keleti-csoport, XII. Forduló:
Szanki OBSE - Bátonyterenyei TK 2-6, 3136-3330, 9-15 szettarány. IFI: 3-1, 970-962, 4-4 szettarány.

A "tavaszi" első forduló nem éppen emlékeztetett a kikeletre...
Közel 5 órás utazás után (kamion az árokban, hókotrók, erős havazás), megkésve értünk a megépült, és megszépült Szanki-tekepályára.
Kíváncsiak voltunk a játéktérre, az eredményességére, hogy mire leszünk képesek teljesen idegen körülmények között. Vajon hogyan tudjuk lereagálni a mérkőzés, esetlegesen a pálya sajátosságait.
Most már sokadjára, ismételten pozitívan kerültünk ki a kényes szituációkból !!! A részletek :
A havazás végett megkésve értünk a pályára, ahol már illusztris vendégek vártak ránk a Szanki panel-pálya avatója gyanánt.
Beszédet, illetve köszöntőt mondott Szank-község Polgármestere Patkós Zsolt, illetve megtisztelte a jelenlétével a két csapatot illetve a szép számú közönséget a pálya kivitelezője a VILATI-TEKESHOP ügyvezetője Barna Attila.
Az IFI-k mérkőzése a hosszú utazás végett szép lassan "csordogálva" vette kezdetét. Rokolya R.(61-től Sisák A.) 468/0/0 ellen Nagy O. 514/4/1-nak nem okozott gondot a magabiztos győzelem, még mérsékelt teljesítménnyel sem.
Juhász Balázs 448/0/0 indiszponáltan, fáradtan mozgott a pályán, így nem volt meglepő a veresége Ifj. Vinkó Gy. 502/4/1 ellen.
A kérdés csupán az volt ki felé dönt a csapatfa...
Ez jelen esetben a hazaiak oldalán maradt, így minimális 8 fás vereséget szenvedtek fiataljaink.
3-1, 970-962, 4-4 szettarány.
A felnőttek találkozóján -az eddigiektől eltérően, mivel ismeretlen a pálya- a felírással megpróbáltunk minden sorban "levadászni" minimum egy-egy pontot, a végén hátha a csapatfa fog dönteni. Szerencsére minden várakozásunkat felülmúlóan kezdtünk...
Kállai Z. 497/0/0 ellen a fiatal tehetségünk Juhász Bence 573/4/1 vette fel a küzdelmet. Bence ha nem is kimagaslóan, de felettébb eredményes hozta a szetteket, így jelentős faelőnyt kovácsolt össze csapatunknak.
Sortársa Horváth J. 509/1/0 sajnos a jó kezdés után visszaesett, játéka szétszórt lett, így jelen ellenfele Tóth Bagi J. 535/3/1 ha nem is könnyen, de a hazaiaknál tartotta a csapatpontot.
1-1, 1032-1082, +50 fa. Igazán jól állunk !!!
A középső körben az utóbbi hónapokban kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtó két játékosunkat küldtük csatába !
Nem is akármilyen játékkal rukkoltak elő !!!
Kecskés J. 557/2/1 a kezdeti tapogatózás után, magabiztosan hozta a 2.és a 3. szettet, így bőven maradt faelőnye a végére Rávai V. 499/2/0 ellen. ÚJABB PONT !!!
Bakos Gy. 607/3/1 a nap meglepetését okozta-a vendéglátók szerint-bár mi látjuk hétről hétre az eredményeit !!!
A kezdetektől koncentrált, pontos játékára -mely egyben új egyéni és PÁLYACSÚCSOT !!! jelent - a mai napon nem volt ellenszere a hazaiak részéről Mózer L. 541/1/0-nak .
Megvan a 3 áhított pont és a faelőny is tetemes !!! GYŐZTÜNK !!!
3-1, 2072-2246, +174 fa !!!
Ez igaz akkor is, ha még csak a mérkőzés 2/3-án voltunk túl...
A záró sorban Márton F. 528/4/1-nek elég volt ellenfele Cserényi L. 491/0/0 szettjeire figyelni, és máris újabb ponttal gazdagította csapatunkat !!!
Átellenben Sáfár Z. 556/1/0 az első szettben "kapott" 20 fát a zárásig nem tudta a maga javára fordítani a jól játszó hazai játékos Fekete J. 573/3/1 ellen.
ÚJABB GYŐZELEM !!!
2-6, 3136-3330, 9-15 szettarány !!!
Csapatunk ott kezdte az évet ahol az előzőt befejeztük.
Mentálisan minden, és mindenki rendben volt, kissé még érződött a lábakban a "munka" melyet elvégeztünk az szünetben.
Köszönjük vendéglátóinknak a figyelmességüket, kedvességüket.
Örülünk, hogy egy ilyen nagyszerű pályát sikerült -ha nem gyorsan-kieszközölniük!!!
Gratulálunk A Vilati-tekeshop csapatának az újabb kiváló minőségű pályához, mellyel megörvendeztették a hazaiakat, és a teketársadalmat !!!