SZUPERLIGA NŐI - 2018.11.17 10:00 (hazai)

Országos utánpótlás bajnokság döntő (Lányok BKV, Fiúk Szentgotthárdi pálya)

Országos szenior bajnokság döntő (Fradi pálya)

pályacsúcs 120 dobás - Egyéni

|egyéni| M Á R T O N F E R E N C - 566 fa - 2012.11.24. | S T R É E R T A M Á S - 606 fa - 2012.12.08. | S Á F Á R Z O L T Á N - 606 fa - 2013.04.21. | S T R É E R T A M Á S - 618 fa - 2013.06.02. | S Á F Á R Z O L T Á N - 624 fa - 2015.03.14. | B O T H Á Z Y P É T E R - 641 fa - 2016.05.07. | B A K S A I M R E - 642 fa - 2017.03.26. | C S I N Y I G Á B O R - 646 fa - 2018.02.04. | S Á F Á R Z O L T Á N - 656 fa - 2018.09.09). | S Á F Á R Z O L T Á N - 659 fa - 2018.09.23). | egyéni|

pályacsúcs 120 dobás - Csapat

| csapat - BÁTONYTERENYEI TEKE KLUB 3504 fa 2017.10.01. | - Nagy Imre 574, JUHÁSZ BENCE 611, HORVÁTH JÁNOS 570, KECSKÉS JÁNOS 542, SÁFÁR ZOLTÁN 613, MÁRTON FERENC 594 | csapat - BTK 3504 fa 2017.10.01. |

Igazi rangadóra készültünk a héten -talán a csoport egyik legjobb csapata ellen idegenben- nem titkoltan győzelmi szándékkal !
A pályán a várakozásaink beigazolódtak, kiélezett küzdelem, remek párharcok, kiváló hangulat...A részletek:
A találkozót most is a fiatalok mérkőzése nyitotta. A hazaiaknál Dobrosi A. (411/0/0) vette fel a küzdelmet Juhász Balázs (516/4/1) ellen. A több éves rutin, -ha nem is 'nagy fa' formájában- még szettet sem engedett a fiatal hazai játékosnak. Kramcsák D. (432/0/0) szintén a feltörekvő generáció tagjaként társához hasonlóan teljesített a felnőtt mérkőzésre összpontosító Juhász Bence (525/4/1) ellen.
0-4, 843-1041, 0-8 szettarány. Bravó fiatalok !!!
A felnőttek csatájában a 'nyílt sisakos' taktika mellett döntöttünk, a mérkőzés elején megfogni az hazai játékosokat és ebből építkezni.
Az 1-2 pályán kezdő Juhász Bence (571/1/0) sajnos nem tudta a lépést tartani a hazaiak fiatal játékosával Csinyi G. (612/3/1)-al, bár a pályán mutatott játéka egyre érettebb, egyre összeszedetett képet mutat.
Vele egy sorban Ander T. (563/1/0) ellen Sáfár Z. (585/3/1) vette fel a küzdelmet. A kezdés felemásra sikerült, hiszen 'féltávnál' 1-1, és mindösszesen 265 fa állt 'Safi' neve mellett...A győzelmet az 1-2 pályán vívta ki, magabiztos helyenkét jó játékkal a kissé elfáradó vetélytársa ellen.
1-1, 1175-1156, -19 fa. Lépéshátrány, de bőven maradt esély...
A folytatásban az 1-2-n Kecskés J. (557/3/1) Ivanyik R. (530/1/0)-al csapott össze. Jani a megnyert első szett után kissé indiszponált második szettet produkálva mégis 2-0-al fordult. A 3-4 pályán a hazai játékos mindent megpróbált a hátrány ledolgozására de egy 161-es szett is csupán 1 fa visszahozására volt elegendő számára- érett a második csapatpont...A záró pályán már a nem változott semmi, hozzánk került a pont és némi fát is sikerült hozni.
Vele átellenben Bakos Gy. (557/2/0) kezdte meg a játékot Búzás L. (577/2/1) ellen. Ebben a párosban is hol itt, hol ott 'ált a zászló'. Gyuszi végig kiegyenlített szetteket produkálva kellett, hogy fejet hajtson a rutinos hazai játékos ellen.
2-2, 2282-2270, -12 fa. Még mindig három esélyes a találkozó !!!
A záró kört a hazaiaknál két rutinos játékos zárta, - akár csak nálunk...
Az 1-2 pályán Orosz I. (523/2/0) nem találta a játék ritmusát, szetteken belül is hullámzó teljesítményt nyújtott. Ellenfele Márton F. (543/2/1) szintén átmásolta a hazai játékos teljesítményét, játéka hullámzó volt-látszott rajtuk a záró kör terhe...Szerencsére a 'nagy pont' ismét a mi nevünk mellé került !!!
A 3-4 pályán a villámrajtot vett Horváth J. (541/2/0) ,meglepte ellenfelét Nagy A. (585/2/1)-t tudatos, összeszedett játékával, és 2-0-al fordult.
A folytatásban elég lett volna egy fél szett is a győzeleméhez, de sajnos játéka összeesett, míg ellenfele új erőre kapva a maga javára fordított a találkozójukat, és ezzel együtt sajnos a mérkőzést is...
5-3, 3390-3356, 11-13 szettarány...
A találkozó remek alkalom volt a csapategység, az egymásért való küzdés gyakorlására a csoport évek óta meghatározó csapata ellen. Azért mégis marad bennünk egy kis hiányérzet...Talán a rutin, a döntő helyzetek megfelelő képen való kezelése ami a mai mérkőzésen a minimális vereséget okozta.
Gratulálunk ellenfelünknek a mai győzelmükhöz, köszönjük a 'Mikulás' által készített halászlét, reméljük ez a jó hangulatú, kiélezett csata-és az utána lévő dínom-dánom- tovább mélyéti a két csapat kapcsolatát.