SZUPERLIGA NŐI - 2019.04.28 13:30 (vendég)

|egyéni| M Á R T O N F E R E N C - 566 fa - 2012.11.24. | S T R É E R T A M Á S - 606 fa - 2012.12.08. | S Á F Á R Z O L T Á N - 606 fa - 2013.04.21. | S T R É E R T A M Á S - 618 fa - 2013.06.02. | S Á F Á R Z O L T Á N - 624 fa - 2015.03.14. | B O T H Á Z Y P É T E R - 641 fa - 2016.05.07. | B A K S A I M R E - 642 fa - 2017.03.26. | C S I N Y I G Á B O R - 646 fa - 2018.02.04. | S Á F Á R Z O L T Á N - 656 fa - 2018.09.09). | S Á F Á R Z O L T Á N - 659 fa - 2018.09.23). | egyéni|

pályacsúcs 120 dobás - Csapat

| csapat - BÁTONYTERENYEI TEKE KLUB 3504 fa 2017.10.01. | - Nagy Imre 574, JUHÁSZ BENCE 611, HORVÁTH JÁNOS 570, KECSKÉS JÁNOS 542, SÁFÁR ZOLTÁN 613, MÁRTON FERENC 594 | csapat - BTK 3504 fa 2017.10.01. |

Megőriztük a szezonbeli hazai veretlenségünket !!!

BÁTONYTERENYEI TK - VILATI EGER SE 5.5-2.5, 3407-3334, 14,5-9,5 szettarány. IFI: 0-4, 1033-1101, 2,5-5,5 szettarány.

Hazai veretlenségünk megőrzése, és az esetleges dobogó megszerzése végett a győzelem reményében szálltunk harcba a régi rivális Vilati Eger csapata ellen.
Sajnos az ellenfelünk nem a legjobb összeállításban tudott a találkozón felállni, így megnőttek győzelmi esélyeink.
A pályán ebből semmi nem látszott, kiélezett küzdelem folyt a legtöbb párharcban, de voltak egyértelmű találkozók is !

Lássuk a részleteket, először a fiatalok:

Salamon Kristóf 499/1,5/0 - Pogonyi Richárd 526/2,5/1
Kristóf szoros szettekben maradt alul ellenfelével szemben -kivéve egyet- és sajnos az 500-at sem tudta megütni, melyre nagyon vágyott.
Nem baj Kristóf, alakul a játék !

Várvölgyi Milán 534/1/0 - Gembiczky Dávid 575/3/1
Milán a tőle megszokott játékot nyújtotta, sajnos ez ma kevésnek bizonyult rutinos ellenfelével szemben.
Szép volt Milán !!!

IFI: 0-4, 1033-1101, 2,5-5,5 szettarány.

Felnőtt találkozó:

Sáfár Zoltán 577/2/0,5 - Vincze Zoltán 577/2/0,5
Igazi rangadó volt a javából !!! Hol itt, hol ott volt a faelőny illetve hátrány, és mint az ilyenkor lenni szokott a 120. gurítás döntött -vagyis nem döntött- a pont sorsáról !!!
Igazságos pontosztozkodás született !!!

Juhász Bence 585/4/1 - Tóth Balázs 517/0/0
Bence esélyt sem adott ellenfelének. Egy kivétellel magabiztosan hozta a szetteket, jelentős faelőnyt kiépítve csapatunk számára !
Szép volt Kicsi !!!

1.5-0.5, 1162-1094, +68 fa, magabiztos kezdés !

Márton Ferenc 549/1,5/0 - Tamasi Antal 571/2,5/1
Fereink nem kezdett rosszul, végig Anti nyomában volt ( 274-279). Sajnos a döntőnek bizonyuló harmadik szettben jelentős fát kapott, így bizonyossá vált, hogy a pont is a koncentráltan játszó ellenfeléhez került.

Kecskés János 573/3,5/1 - Nagy Gábor 514/0,5/0
Janink a régóta várt koncentrált játékot hozta, így esélyt sem hagyott a kissé motiválatlan ellenfelének, jelentős faelőnyt kiépítve.
Szép volt Jani !!!

2.5-1.5, 2284-2179, +105 fa. Minden bizonnyal megőriztük hazai veretlenségünket !!!

Horváth János 549/2,5/1 - Molnár László 544/1,5/0
Hory gyengén kezdett, de szettről szettre javuló játékkal állt elő, így a záró kör döntötte el a kettőjük csatáját. Itt Jani határozott játékot bemutatva esélyt sem adott rutinos ellenfelének, és még a fahátrányt is ledolgozta.

Fancsik István 574/1/0 - Tamasi Balázs 611/3/1
Dinó végre jól kezdett, így az első szettben jelentős előnyt szerzett (149-116). A folytatásban Balázs extra játékkal és szettekkel állt elő(175,166,154), így sajnos esélyünk sem volt a pontszerzésre.
Nem baj Pisti, végre hazai pályán is jó játék volt !

5.5-2.5, 3407-3334, 14.5-9.5 szettarány.

Sikerült a mezőnyben egyedüli csapatként megőrizni hazai veretlenségünket -csupán két döntetlenre futotta az ellenfelek erejéből a Bátonyi-arénában !!!
Ez mindenképpen nagy fegyvertény a mezőnyt figyelembe véve.
Más kérdés, hogy a vendég játékunk hagy némi kívánni valót maga után...

Köszönjük a Vilati Eger SE csapatának a sportszerű, és jó küzdelmet, kívánunk nektek az utolsó fordulóban jó, és eredményes játékot a bajnok Nyír TK ellen !

Köszönjük családtagjaink, szurkolóink, szimpatizánsaink mai hathatós segítségét, találkozunk ősszel legközelebb hazai pályán bajnoki mérkőzés keretében !!!
KÖSZÖNJÜK !!!

Csapatunk utolsó szezonbeli fellépése Szegváron lesz a hazai csapat ellen 2019.04.28-án 10:00 tól !