|egyéni| M Á R T O N F E R E N C - 566 fa - 2012.11.24. | S T R É E R T A M Á S - 606 fa - 2012.12.08. | S Á F Á R Z O L T Á N - 606 fa - 2013.04.21. | S T R É E R T A M Á S - 618 fa - 2013.06.02. | S Á F Á R Z O L T Á N - 624 fa - 2015.03.14. | B O T H Á Z Y P É T E R - 641 fa - 2016.05.07. | B A K S A I M R E - 642 fa - 2017.03.26. | C S I N Y I G Á B O R - 646 fa - 2018.02.04. | S Á F Á R Z O L T Á N - 656 fa - 2018.09.09). | S Á F Á R Z O L T Á N - 659 fa - 2018.09.23). | egyéni|

pályacsúcs 120 dobás - Csapat

| csapat - BÁTONYTERENYEI TEKE KLUB 3504 fa 2017.10.01. | - Nagy Imre 574, JUHÁSZ BENCE 611, HORVÁTH JÁNOS 570, KECSKÉS JÁNOS 542, SÁFÁR ZOLTÁN 613, MÁRTON FERENC 594 | csapat - BTK 3504 fa 2017.10.01. |

Újabb siker hazai pályán, Milán (IFI) 560 !!!

Bátonyterenyei TK - Ceglédi VSE 5,5-2,5, 3406-3230, 14-10 szettarány. IFI: 4-0, 1003-898, 6-2 szettarány.

Komoly erőpróba állt előttünk a mai napon. A bajnokság egyik meglepetéscsapata a Cegléd látogatott hozzánk, mégpedig az előkelő 4. pozícióból.
Ha eredményesek akartunk ellenük lenni, akkor feltétlen egységes csapatként kellett funkcionálnunk. Ezt ma részben megoldottuk, lássuk a részleteket:

IFI:
Salamon Kristóf 443/2/1 - Fenyvesi Attila 423/2/0
Kristóf ha nem is jó játékkal, de magabiztosan tartotta kézben a mérkőzését, köszönhetően az első 60 alatt kialakított tetemes előnyének (48 fa). Innen már 'csak' célba kellett érnie...
BRAVÓ KRISTÓF !!!

Várvölgyi Milán 560/4/1 - Világosi Attila 475/0/0
Újabb csodát láttunk. Milánunk 12 éves kora ellenére, érett, felnőtt játékosokat leiskolázva játszott, most már nem először a szezonban. Ennek nem is lehetett más eredménye jóval érettebb, és rutinosabb vetélytársa ellen, mint hogy szettveszteség nélkül, új egyéni csúcsot döntve fejezze be a mérkőzését, vastaps kíséretében !!!
BRAVÓ MILÁN, GRATULÁLUNK !!!

IFI: 4-0, 1003-898, 6-2 szettarány.

Felnőtt találkozó:

Kecskés János 567/2/1 - Zsíros Gyula 532/2/0
Janink nagyon jól kezdett ( 140+179), ennek értelmében féltávnál szinte eldöntötte a csatáját Gyula ellen (319-260).Sajnos a folytatás nem sikerült ilyen jól, úgyhogy a szerzett előnyből kellett gazdálkodnia, mely bőven elégnek bizonyult.
BRAVÓ JANI !

Juhász Bence 556/2/0,5 - Rimóczi Zoltán 556/2/0,5
Bencénk átaludta a mérkőzése felét. Mire csörgött az ébresztő, már 0-2. és -25 fa volt a hátránya. És akkor jött a nagy hajrá, a Bátonyi szív...Sikerült egálra mentenie a mérkőzését úgy, hogy volt olyan dobás teli fára mely dáma 1-et ért -ilyet még nem láttunk a pályánkon...
Nagy hajrá volt Bence, ebből erőt kell meríteni !

1,5-0,5, 1123-1088, +35 fa. Megvan a pont, van faelőny !!!

Sáfár Zoltán 616/3/1 - Bíró József 517/1/0
Ritkán látható kezdést produkált Safi- el bukta az első szettet..A folytatásban is a pálya játszotta a főszerepet, főleg a tarolás széttett állásaival, lehetetlen kötéseivel. Ennek értelmében féltávnál még nagyon szoros volt a csata Jocival ( 282-285). A folytatás aztán nem hagyott kétséget a kettejük párharcát illetően -sajnos egy sérülés kiújulása is hátráltatta a vendég játékost. A záró 60 azért figyelemre méltó eredményt hozott ( 334-232), így jelentős csapatfa előnyünk képződött.

Hetei Arnold 565/4/1 - Pordán Ádám 475/0/0
Arcsink most már sokadjára felnőtt a feladathoz. Jó kezdést (289), viszonylag jó folytatás követett (276). Így ellenfelének -Ádámnak- nem sok esélye volt még a becsület szettpont megszerzésére sem.
SZÉP VOLT ARCSI !!!

3,5-0,5, 2304-2080, +224 fa. Eldőlt a mérkőzés, NYERTÜNK !!!

Horváth János 537/2/0 - Hűvös Zsolt 570/2/1
Az utóbbi mérkőzések kihagyása után, ma a kezdőben kapott helyet Janink ! Ha nem is játszott jól, de voltak olyan periódusai a találkozójának, mikor komoly erőfeszítésre késztette rutinos ellenfelét, és két szettet is elcsent tőle.
Bravó Jani, lesz ez jobb is !!!

Márton Ferenc 565/1/0 - Szarka Péter 580/3/1
Ferink egyből magához ragadta a kezdeményezést, és közel 20 fás előnyt szerzett a nyitó pályán ( 152-134). A folytatásban Peti magára talált, és lépésről lépésre, szettről szettre dolgozta le a hátrányát, illetve növelte előnyét. A végjáték tarolására közel egál fával vágtak neki, sajnos megint a vendégek felé billent a mérleg nyelve.
Kár érte, de szép küzdelem volt Feri !

5,5-2,5, 3406-3230, +176 fa, 14-10-es szettarány.

A körülményekhez képest egységes csapatként funkcionáltunk a mai napon. Pár játékosban azért maradhat hiányérzet a mai teljesítményét illetően, de ez jó alapnak számít.

Köszönjük a Ceglédi VSE mai játékát, sportszerű viselkedését. További sikereket kívánunk Nektek !

Köszönjük családtagjaink, szurkolóink, szimpatizánsaink mai hathatós segítségét, reméljük élvezetes volt a mai mérkőzés, és nem utolsó sorban eredményes !

Ami a csapatunk további programját illeti, jövő hétvégén ( 2019.03.10-én 10:00-tól) a várva várt rangadó következik a Nyír Tk ellen, szintén hazai pályán!

Várjuk a rangadóra is családtagjainkat, szurkolóinkat, szimpatizánsainkat, nagy szükség lesz Rátok !!!