Országos utánpótlás bajnokság döntő (Lányok BKV, Fiúk Szentgotthárdi pálya)

Országos szenior bajnokság döntő (Fradi pálya)

|egyéni| M Á R T O N F E R E N C - 566 fa - 2012.11.24. | S T R É E R T A M Á S - 606 fa - 2012.12.08. | S Á F Á R Z O L T Á N - 606 fa - 2013.04.21. | S T R É E R T A M Á S - 618 fa - 2013.06.02. | S Á F Á R Z O L T Á N - 624 fa - 2015.03.14. | B O T H Á Z Y P É T E R - 641 fa - 2016.05.07. | B A K S A I M R E - 642 fa - 2017.03.26. | C S I N Y I G Á B O R - 646 fa - 2018.02.04. | S Á F Á R Z O L T Á N - 656 fa - 2018.09.09). | S Á F Á R Z O L T Á N - 659 fa - 2018.09.23). | egyéni|

pályacsúcs 120 dobás - Csapat

| csapat - BÁTONYTERENYEI TEKE KLUB 3504 fa 2017.10.01. | - Nagy Imre 574, JUHÁSZ BENCE 611, HORVÁTH JÁNOS 570, KECSKÉS JÁNOS 542, SÁFÁR ZOLTÁN 613, MÁRTON FERENC 594 | csapat - BTK 3504 fa 2017.10.01. |

NB I. Keleti-csoport:

Vereség...Sajnos nem voltunk egy súlycsoportban !

Vilati Eger SE - Bátonyterenyei TK 6-2, 3397-3249, 17-7 szettarány. IFI: 3-1, 965-925, 4-4 szettarány.

Az eddigi gyakorlattal szerettünk volna szakítani, meg akartuk szüntetni az idegenbeli szériánkat, melyek csupa-csupa vereségből álltak idén..Tudtuk jól, hogy ezt véghezvinni Egerben nem egyszerű feladat -de tavaly sikerült, miért ne tudnánk megismételni!
A látottak fényében ez hiú ábránd volt...

A délutáni kezdés kissé szokatlan volt, de legalább volt időnk reggel ráhangolódni a mérkőzésre.

A találkozót a fiatalok kezdték, ismét a két 'prücsök' vette fel a küzdelmet a hazaiakkal.

Ifjúsági:

Pogonyi Richárd illetve Bakos Krisztián 485/1/0 - Vágvölgyi Milán 492/3/1. A múlt heti Fradi-pályán mutatott játékot ide is át tudta menteni Milánunk. Termete végett nehezen képzelik el sokan, hogy folyamatosan próbálja, és sok esetben tudja is játszani az utcákat, illetve szedi az állásokat. Most szintén így tett. és nagyon szép győzelmet aratott !
SZÉP VOLT MILÁN !!!

Tóth Balázs 480/3/1 - Salamon Kristóf 433/1/0
Kristófunk nem játszott jól magához képest.Rengeteg olyan gurítása volt melyet nem előzött meg kellő koncentráció, így a golyó csupán 'valamerre előre' volt kitéve. Ha megvolt a koncentráció, és volt mögötte valaki, akkor nagyban javult a játéka képe. Nem baj Kristóf, még csak tanulod a tekét !Hajrá, kitartás!

3-1, 965-925, 4-4 szettarány.

Felnőtt találkozó:

Tamasi Balázs 546/2/0 - Juhász Bence 555/2/1
Bence küzdött magával, küzdött a pályával, és nem utolsó sorban ellenfelével.Voltak kiváló szettek, periódusok, de a megszokott stabil folyamatos játékát nem tudta érvényesíteni,így ha győzött is, nem volt makulátlan az öröme.
SZÉP VOLT BENCE !

Nagy Gábor 578/4/1 - Sáfár Zoltán 544/0/0
A két 'úriember' nagyon akart bizonyítani mind saját magának, mind csapatának, mind egymásnak. Na, ebből kaotikus első 60 kerekedett ( 255-245, 2-0 ). Ettől gyengébb játékot már nem mutathattak be, tehát jöhetett a felemelkedés.A vendég játékos rátett egy lapáttal. és nyomokban felfedezhető volt tudása, de erre is volt válasza a hazai játékosnak (323-299), és minden szettet bezsebelve demoralizáló győzelmet aratott.

1-1, 1124-1099, -25 fa. Döntetlen, és szoros fakülönbség.

Zsíros Péter 551/1/0 - Fancsik István 557/3/1
Pistink kezdi megtalálni önmaga játékát, ritmusát. Az elmúlt időszakban rengeteg gondja volt ezzel.Most végig szoros szetteket produkálva szerezte meg csapatunk második pontját a 119. gurításnál hibázó ellenfelével szemben.
SZÉP VOLT DÍNÓ !

Molnár László 583/4/1 - Bakos Gyula 542/0/0
Laci a tőle elvárt játékot hozta végre-sajnos a kárunkra. Gyuszink sok hibával kezdte a játékot, így hamar hátrányba került, és nyomás alatt kellett játszania. Most sajnos nála sem jöttek a tarolásban jellemző maszekok, így Ő is sima vereséget szenvedett.

2-2, 2258-2198, -60 fa. Döntetlen, de sajnos a fa elúszni látszik...

Csontos Ádám 567/3/1 - Márton Ferenc 526/1/0
Az első szett még megvolt...Sajnos utána magára talált Ádám, és magabiztosan hozta a szetteket, így a mérkőzését is. Ferink ugyan küzdött-a szó legszorosabb értelmében- de ez csupán ennyire volt elég a mai napon.

Vincze Zoltán 572/4/1 - Kecskés János 525/0/0
Janink ugyanígy járt az 'öreggel', mint átellenben Feri Ádámmal.Azzal a különbséggel, hogy itt még a egy szettet sem sikerült elcsenni.Hiába a küzdés,az akarat, sajnos a rutin a pályaismeret most kifizetődött.

6-2, 3397-3249, -146 fa, 17-7 szettarány.

A látottak alapján nem volt sok esélyünk a mai napon.Ha be is értük az adott ellenfelünket a szettek folyamán, akkor mindig jött a hazai maszek, illetve nem tudtuk kihasználni az éppen gödörben lévő játékosok hibáit.A koncentráció és a magabiztosság hiánya végett nem is születhetett más eredmény.
Sajnos most már tendencia, hogy nem vagyunk elég felkészültek az adott ellenfeleink játékára, hibáik kihasználására.

Mindemellett határozott és koncentrált játékkal kell előállnunk a hátralévő két mérkőzésünkön ( Szegvár otthon, illetve Nyír TK idegenben), hogy növeljük pontjaink számát és fel tudjunk zárkózni -most már nem az élbolyhoz- hanem a középmezőnybe...

GRATULÁLUNK a Vilati-Eger SE csapatának a mai játékához (az idei szezonban ez a legjobb hazai csapatfájuk), további sok sikert kívánunk nekik a folytatásban !

Ami a csapatunkat illeti, most egy hazai mérkőzés következik 2018.11.25.-én 10.00-tól a Szegvár ellen ( tavaly ez volt az 'év mérkőzése számunkra' 3504-3478), de mint látjuk ez sem lesz könnyű, hiszen nagyon magukra találtak az utóbbi fordulókban.

Ezért hatványozottan kérjük családtagjaink, szurkolóink, szimpatizánsaink biztatását erre a nagyon fontos találkozóra! Zúgjon idén útóljára bátonyi-arénában a: