Országos utánpótlás bajnokság döntő (Lányok BKV, Fiúk Szentgotthárdi pálya)

Országos szenior bajnokság döntő (Fradi pálya)

|egyéni| M Á R T O N F E R E N C - 566 fa - 2012.11.24. | S T R É E R T A M Á S - 606 fa - 2012.12.08. | S Á F Á R Z O L T Á N - 606 fa - 2013.04.21. | S T R É E R T A M Á S - 618 fa - 2013.06.02. | S Á F Á R Z O L T Á N - 624 fa - 2015.03.14. | B O T H Á Z Y P É T E R - 641 fa - 2016.05.07. | B A K S A I M R E - 642 fa - 2017.03.26. | C S I N Y I G Á B O R - 646 fa - 2018.02.04. | S Á F Á R Z O L T Á N - 656 fa - 2018.09.09). | S Á F Á R Z O L T Á N - 659 fa - 2018.09.23). | egyéni|

pályacsúcs 120 dobás - Csapat

| csapat - BÁTONYTERENYEI TEKE KLUB 3504 fa 2017.10.01. | - Nagy Imre 574, JUHÁSZ BENCE 611, HORVÁTH JÁNOS 570, KECSKÉS JÁNOS 542, SÁFÁR ZOLTÁN 613, MÁRTON FERENC 594 | csapat - BTK 3504 fa 2017.10.01. |

NB I. Keleti-csoport, IV. Forduló

Küzdelmes mérkőzés, új egyéni pályacsúccsal - Sáfár Zoltán 659 fa ( Régi: Sáfár Zoltán 656 fa )

Bátonyterenyei TK - Gázművek MTE 5,5 - 2,5, 3381 - 3222, 12,5 - 11,5 szettarány. IFI: 4-0, 960 - 824, 8-0 szettarány.

Két minimális idegenbeli vereséggel a hátunk mögött, nem lehetett más célunk, mint a mai mérkőzésen itthon tartani a 2 pontot. Tudtuk, hogy a Gázművek csapata nem lesz egyszerű feladat, ,mivel idén 'megtáltosodtak' !
Ennek fényében megpróbáltunk a szokásokhoz híven erősen kezdeni, és nyugodt légkört teremteni a pályára lépő további játékosoknak. Ez csak részben sikerült...
A részletek, előbb a fiatalok csatája :

Salamon Kristóf 229/2 illetve Juhász Bence 217/2 - Galambos Zsombor 384/0/0
Kristóf kisebb Eü-problémával küzdött, így az első két szett megnyerése után nem kockáztattunk és a csere mellett döntöttünk. Helyére bemelegítés gyanánt Juhász Bence állt be. Zsombor -az ellenfél - még a tekézés alapjait tanulja, így nem csoda, hogy szettpont nélkül teljesítette a mai találkozóját. Sok sikert és kitartást eme nagyszerű játékhoz Zsombi !!!
Bravó Kristóf, bravó Bence !

Várvölgyi Milán 514/4/1 - Paulovits Bence 440/0/0
Másik 'tökmagunk' felnőtteket megszégyenítve pakolta a golyókat, így nem volt meglepő, hogy 500 fa felé jutott !! Ellenfelének a mai napon csak a statiszta szerep jutott, de csüggedni nem kell lesz még jobb is !!!
Bravó Milán !!!Gratulálunk !! Ezzel a fiatalok megszerezték első NB I.-es győzelmüket !!!
SZÉP VOLT FIÚK !!! GRATULÁLUNK !!!

Felnőtt találkozó:

Sáfár Zoltán 659/3,5/1 ( Új ffi. egyéni pályacsúcs!!!) - Paulovits Pál 547/0,5/0
Mintha csak a két héttel ezelőtti magabiztos játékot mentette volna át a mai találkozóra Safi...Az első szett egálja (150-150) után állva hagyta rutinos, sok nagy csatát megélt ellenfelét, és ismét csak a pályacsúcs megdöntése lebegett a szeme előtt...-mely pár fával megadta magát. 659 Fa !!! ( Ezúton szeretném megköszönni mindenkinek -beleértve a Gázművek csapatát is-, hogy egyként szorítottak a sikerért !!! KÖSZÖNÖM !!!

Juhász Bence 578/2/1 - Nyúl Tamás 527/2/0
Bence kissé szétszórt teljesítményt nyújtott a mai mérkőzésén, voltak jó periódusok, és voltak kevésbé sikeres gurítások. Alapnak azért nagyon jó az ütött fa !!!Ellenfele Tamás, mikor látta, hogy lehetősége van szettet fogni, könyörtelenül kihasználta, bár győzelmi esélye kevés volt.
Bravó Bence !

2-0, 1237-1074, +163 fa. Imponáló kezdés !

Horváth János 523/3/1 - Erdelyi Gábor 477/1/0
Hory a tőle megszokott nyugalommal játszotta végig a találkozóját,és szerezte sorra szetteket.Ellenfele szétszórt játéka ellen a mai mérsékeltebb teljesítmény is elegendőnek bizonyult.
Szép volt Hory !!!

Kecskés János 534/1/0 - Bólya Tamás 566/3/1
Janink már hetek óta nem tudja saját magát legyőzni, nem volt ez másképpen a mai napon sem...Sajnos rengeteg hiba tarkította a játékát, melyet ellenfele Bólya Tomi ki is használt, és megérdemelten gyűjtötte be csapata első pontját.

3-1, 2314-2117, +197 fa. Eldőlt a mérkőzés, győztünk!!!

Márton Ferenc 555/2/0,5 - Bányai Bálint 555/2/0,5
Ferink rengeteg hibát vétett, így ellenfelétől nem tudott a végjátékban ellépni.Ez meg is bosszulta magát, hiszen Bálint 126,127,128-ra maszekokat ütve beérte Ferit, és küzdeni kellett a 0,5 pontért is !!!

Fancsik István 532/1/0 - Császár Péter 550/3/1
Fanesz jól, magabiztosan kezdett.Sajnos ahogy teltek a szettek, úgy szállt el a magabiztosság a jó játék.Így nem lehetett más eredménye a mai játékának, mint hogy a jól küzdő, a lehetőségeket kihasználó Peti megfordította a mérkőzést a maga javára.

5,5-2,5, 3381-3222, 12,5-11,5 szettarány !!!

Sajnos az egyik szemünk nevet a másik sír...Ismét megnyugtató kezdés után, középen és a végén nem áll össze a játék szinte senkinek.Hogy ennek mi lehet az oka, egyenlőre nem tudjuk, de feltétlenül javítani kell rajta ha szeretnénk a céljainkat elérni!!

Köszönjük a Gázművek MTE csapatának az igazán sportszerű mérkőzést, további sok sikert kívánunk Nektek !!!

Köszönjük családtagjaink, szurkolóink, szimpatizánsaink mai napi hathatós segítségét, jó ilyen hangulatban játszani !!!

Legközelebb 2018.09.30-án 10:00-tól a Sajóbábonyi VTE vendégei leszünk a kazincbarcikai-pályán, egy igazán baráti -de annál inkább felfokozott- mérkőzés erejéig.